Ana Sayfa
Hakkımızda
Hologram Nedir?
Hologramın Tarihi
Hologram Üretimi
Hologram Çeşitleri
Neden Hologram
Kullanım Alanları
Ürünlerimiz
Sıkça Sorulan Sorular
İletişim

 

-Ürünlerimiz

HOLOLABEL
Holografik Etiket

Değişik teknik ve özelliklerle tasarlanan holografik etiketler, marka orijinalliğini ve ürün güvenliğini korumakta, ürününün raf çekiciliği ve imajını arttırmaktadır. Sahteciliğe, korsanlığa karşı savaşta son derece etkili olan bu ürün, maliyeti ve kolay uygulanabilirliği sayesinde en yaygın kullanılanların başında gelmektedir.

HOLOSEAL
Holografik Bant

Paket içeriğinin çalınması ya da kurcalanmasını önlemek amacıyla kullanılan kendinden yapışkanlı ambalaj kapatma etiketidir. Bir kez uygulandıktan sonra tekrar sökülüp başka bir malzeme üzerine yapıştırılamaz, yapıştırıldığı yerden sökme girişimi, hologram görüntüsünün kendi kendini tahrip etmesiyle sonuçlanır.

FUSSION MARK
Holografik Sıcak Mühür

Uygulanacak yüzeye ısı ve basınç yoluyla tamamen geçirilerek birleştirilir. Yüzeye bir kez uygulandıktan sonra o yüzeyin parçası haline gelir ve görüntü bir daha yerinden kaldırılamayacak veya başka bir yüzeye transfer edilemeyecek güvenliği sağlar.

HOLO ID
Holografik Kimlik Laminasyonu

Her türlü kimlik kartının, lisansların yüksek dereceli güvenliği için idealdir. Kılıflar, kağıt bazlı kimlik belgelerini korumak için kullanılır. Isı yoluyla tatbik edilen laminasyon dayanıklılık sağlar. Laminasyonu ayırmaya çalışmak, genellikle kartın yırtılmasıyla sonuçlanır. Plastik kimlik kartları için ise kendinden yapışkanlı ve kimlik kartları üzerine elle dahi uygulanabilen holografik saydam kart örtüsü seçeneği bulunmaktadır. Kimlik kartlarına güvenlik sağlayarak çekici bir görünüm kazandırır.

HOLOFILM
Holografik Film

Holografik filmler, esnek paketleme için, paketleme endüstrisinde kullanıma uygundur. Holografik film çoğunlukla baskı, hediye paketleri, paketleme, laminasyon, çıkartmalar vb.’de kullanılmaktadır.
Bu filmler ,PVC, polyester, B.O.P.P.’dir. Üzerlerinde değişik geometrik desenlere sahip olup özel istekler doğrultusunda da geometrik desenlerde değişiklik yapılabilir. Gümüş, altın, bakır, mavi, kırmızı, yeşil vb. değişik renk seçenekleri mevcuttur.

HOLOSLEEV
Holografik Shrink

Her tür alkollü/alkolsüz markalı içecekleri taklitçiliğe ve tekrar doldurulmaya karşı korumak için geliştirilmiş kapak emniyeti sağlayan shrink bantlardır. Holosleev, shrink üzerinde dikey konumlandırılmış holografik bir şerit sunar.

WET LABEL
Holografik Şeritli
Kağıt Etiket

Wet Label, karton ve mukavva kutularda kullanılabileceği gibi, cam ya da plastik şişelerde de kullanılabilir. Holografik şerit, genellikle etiketin bir kenarına yakın şekilde sıcak damgalama yoluyla basılmıştır. Ürün üzerine elle ya da yüksek hızlı otomatik makinelerle uygulanabilir.

ALUMINIUM FOILS
Alüminyum Folyolar

Alüminyum folyo, başta eczacılık endüstrisi olmak üzere bazı spesifik uygulamalarda güvenlik koruması sunar.
Ürün, sıcak damga folyosundan aktarılan hologram alüminyum folyo kadar çok parlamaz. Görüntü, 200 derece sıcaklığa kadar dayanıklıdır.
Hologram alüminyum folyolar, standart kabartma-paket makinelerinde kolaylıkla kullanılır. Kendi içerisinde aşağıdaki alt gruplara ayrılmaktadır:

  HOLOCAPSEAL
Holografik
Kapak Altı


Holocapseal, HDP/LDP koruyucuları kapatmak için özel olarak geliştirilmiş indüksiyon yoluyla uygulanan ağız kapatma sistemidir. İlaç sanayi, petrol ürünleri, gıda sanayi vb. sektörlerde akışkan ambalajlarının güvenliğini sağlar. Alüminyum folyonun üzerinde holografik efekt bulunmaktadır. Alüminyum folyonun sağladığı bütün avantajlara sahiptir. Örneğin; neme, buhara ve istenmeyen gazlara karşı mükemmel koruma. Zehirsizdir ve herhangi bir indüksiyon kapatma makinesiyle kolaylıkla uygulanabilir.
  PHARMASEAL
Holografik
BlisterFolyosu

Özellikle ilaç sanayinde, tablet ambalajlarını kapatmak için kullanılan; üzerinde holografik efektlerin yer aldığı alüminyum folyodur. İsteğe göre, Blister paketlerinin kenarlarına yakın bir şekilde ilaç bilgilerini, markayı ve özelliklerini kapatmayacak şekilde yukarıdan aşağı ince holografik bir şerit olarak da üretilebilir.Alüminyum folyonun sağladığı bütün avantajlara sahiptir. Örneğin; neme, buhara ve istenmeyen gazlara karşı mükemmel koruma.Zehirsizdir ve istenmeyen buhar ve diğer maddelerin içeri girmesine izin vermez. Pharmaseal, herhangi bir blister ambalaj makinesiyle kolaylıkla uygulanabilir.
 

 

mthologram@mthologram.com